Ghost (7.x-1.0-beta6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: OK
nl: Ok

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Services
nl: Diensten

en: Alphanumeric
nl: Alfanumeriek

en: Access developer information
nl: Toegang tot informatie voor ontwikkelaars
