Gigya - Social Infrastructure (7.x-4.4) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Description
sr: Опис

en: Public
sr: Јавно

en: Login
sr: Пријављивање

en: Number
sr: Број

en: Password
sr: Лозинка

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: State
sr: Статус

en: Log in
sr: Пријави се

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: locale
sr: локални
