Gigya - Social Infrastructure (7.x-4.5) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Register
ca: Registra

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Private
ca: Privat

en: Remove
ca: Elimina

en: Age
ca: Temps

en: Description
ca: Descripció

en: Public
ca: Públic

en: Login
ca: Entrada

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Password
ca: Contrasenya

en: Country
ca: País

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: none
ca: cap

en: Top
ca: Part superior

en: Add
ca: Afegeix

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Icons
ca: Icones

en: Layout
ca: Disposició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: All
ca: Tot

en: Only site administrators can create new user accounts.
ca: Només els administradors del sistema poden crear nous comptes d'usuari.

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: State
ca: Estat

en: here
ca: aquí

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Log in
ca: Entra

en: External
ca: Extern

en: Both
ca: Ambdós

en: Profile
ca: Perfil

en: City
ca: Ciutat

en: Rules
ca: Regles

en: Gender
ca: Gènere

en: Share
ca: Comparteix

en: Block name
ca: Nom del bloc

en: Right
ca: Dreta

en: address
ca: adreça

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: User status
ca: Estat de l'usuari

en: Interface language
ca: Llengua de la interfície

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Category ID
ca: ID de categoria

en: locale
ca: local

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
ca: return array(
      0 =&gt; array(@columns),
      // Normalment, només cal especificar un sol valor, però
      // sempre se'n poden afegir més si el camp accepta
      // múltiples valors:
      1 =&gt; array(@columns),
      2 =&gt; ...
    );

en: Profile URL
ca: URL del perfil

en: Reactions
ca: Reaccions

en: No items
ca: Sense elements

en: Create a block
ca: Crea un bloc
