Gigya - Social Infrastructure (7.x-4.7) - en to uk translation catalogue (74 entries)

en: Register
uk: Реєстрація

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Private
uk: Приватне

en: Remove
uk: Вилучити

en: Age
uk: Вік

en: Description
uk: Опис

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Login
uk: Вхід

en: None
uk: Немає

en: Number
uk: Число

en: Password
uk: Пароль

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: Image
uk: Зображення

en: none
uk: немає

en: Top
uk: Зверху

en: Add
uk: Додати

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Icons
uk: Іконки

en: Layout
uk: Макет

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: All
uk: Все

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: State
uk: Стан

en: here
uk: тут

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Log in
uk: Вхід

en: External
uk: Зовнішнє

en: Leaderboard
uk: Повний банер

en: Both
uk: Все

en: Profile
uk: Профіль

en: City
uk: Місто

en: Rules
uk: Правила

en: Nickname
uk: Псевдонім

en: Gender
uk: Стать

en: Share
uk: Спільні файли

en: Block name
uk: Назва блоку

en: User Management
uk: Керування Користувачами

en: Entity
uk: Сутність

en: Right
uk: Праворуч

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: address
uk: адреса

en: Global Settings
uk: Глобальні параметри

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: User status
uk: Стан користувача

en: Zip
uk: Індекс

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Friends
uk: Друзі

en: locale
uk: мова

en: Providers
uk: Провайдери

en: 7 Days
uk: 7 днів

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Birth year
uk: Рік народження

en: Birth month
uk: Місяць народження

en: Birth day
uk: День народження

en: Reactions
uk: Реакції

en: Icon Size
uk: Розмір піктограм

en: Action name
uk: Назва дії

en: languages
uk: мови

en: Create a block
uk: Створити блок

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Default value function
uk: Стандартне значення функції

en: H:
uk: Г:
