Gigya - Social Infrastructure (7.x-4.8) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Number
az: Rəqəm

en: Password
az: Parol

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: none
az: yoxdur

en: Add
az: Əlavə et

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Layout
az: Şablon

en: Horizontal
az: Üfiqi

en: Vertical
az: Şaquli

en: All
az: Hammısı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: State
az: Dövlət

en: Log in
az: Loqin

en: External
az: Xarici

en: Both
az: Hər ikisi

en: Block name
az: Blok adı

en: Entity
az: Entiti

en: Right
az: Sağ

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: User status
az: İstifadəçi statusu

en: - Select -
az: - Seçin -

en: languages
az: dillər
