Gigya - Social Infrastructure (7.x-4.9) - en to nl translation catalogue (70 entries)

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Private
nl: Privé

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Age
nl: Leeftijd

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Login
nl: Inloggen

en: None
nl: Geen

en: Number
nl: Getal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: none
nl: geen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Layout
nl: Lay-out

en: Email
nl: E-mail

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: All
nl: Alle

en: Only site administrators can create new user accounts.
nl: Uitsluitend beheerders kunnen nieuwe accounts aanmaken.

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: State
nl: Status

en: here
nl: hier

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Log in
nl: Inloggen

en: External
nl: Extern

en: Both
nl: Beide

en: Profile
nl: Profiel

en: City
nl: Plaats

en: Rules
nl: Regels

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: Gender
nl: Geslacht

en: Share
nl: Delen

en: Block name
nl: Bloknaam

en: Entity
nl: Entiteit

en: Right
nl: Rechts

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: address
nl: adres

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: User status
nl: Gebruikersstatus

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Category ID
nl: Categorie-ID

en: Friends
nl: Vrienden

en: locale
nl: lokalisatie

en: Button style
nl: Knopstijl

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
nl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Meestal stop u hier. Voeg meer waarden toe
      // als de beginwaarde uit meerdere waarden bestaat:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: 7 Days
nl: 7 dagen

en: Profile URL
nl: Profiel-URL

en: Hide title
nl: Titel verbergen

en: Reactions
nl: Reacties

en: Action name
nl: Actienaam

en: languages
nl: talen

en: Create a block
nl: Een blok aanmaken

en: Achievements
nl: Prestaties

en: Here
nl: Hier

en: Container ID
nl: Container-ID

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Default value function
nl: Standaardwaarde functie
