Gigya - Social Infrastructure (7.x-5.2) - en to ne translation catalogue (23 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Private
ne: निजि

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Top
ne: माथि

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Email
ne: ईमेल

en: All
ne: सबै

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड
