Gigya - Social Infrastructure (7.x-5.6) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Private
ur: نجی

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Age
ur: عمر

en: Description
ur: وضاحت

en: Public
ur: عوامی

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Email
ur: ای میل

en: locale
ur: ترجمہ
