Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.0) - en to ml translation catalogue (18 entries)

en: user
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Private
ml: സ്വകാര്യ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Description
ml: വിവരണം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Number
ml: അക്കം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
