Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.1) - en to ro translation catalogue (48 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Private
ro: Privat

en: Remove
ro: Elimină

en: Age
ro: Vârstă

en: Description
ro: Descriere

en: None
ro: Nimic

en: Number
ro: Număr

en: Password
ro: Parolă

en: Country
ro: Ţară

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: none
ro: nimic

en: Top
ro: Sus

en: Add
ro: Adaugă

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Icons
ro: Iconițe

en: Layout
ro: Prezentare

en: Email
ro: email

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Horizontal
ro: Orizontal

en: All
ro: Toate

en: Only site administrators can create new user accounts.
ro: Numai administratorii sitului pot crea noi conturi de utilizator.

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: State
ro: Status

en: here
ro: aici

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: External
ro: Extern

en: Both
ro: Ambele

en: Profile
ro: Profil

en: Session closed for %name.
ro: A fost închisă sesiunea pentru %name.

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Rules
ro: Reguli

en: Share
ro: Împărtășiți

en: Block name
ro: Numele blocului

en: Entity
ro: Entitate

en: Right
ro: Dreapta

en: Percentage
ro: Procentaj

en: Reset password
ro: Resetare parolă

en: User status
ro: Statusul utilizatorului

en: - Select -
ro: -Selectaţi-

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Create a block
ro: Creează un bloc
