Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.2) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: none
hy: ոչ մի

en: Top
hy: Վերև

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Only site administrators can create new user accounts.
hy: Միայն Կայքն ադմինիստրատորները կարող է ստեղծել նոր օգտվողների հաշիվներ:

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:
