Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.6) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Register
gu: નોંધણી

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Private
gu: ખાનગી

en: Remove
gu: લોપ

en: Age
gu: ઉંમર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Public
gu: જાહેર

en: None
gu: એકે નહિ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Horizontal
gu: આડું

en: Vertical
gu: ઊભું

en: All
gu: બધા

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Both
gu: બંને

en: City
gu: શહેર

en: Right
gu: જમણે

en: Friends
gu: મિત્રો
