Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.7) - en to gl translation catalogue (51 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Private
gl: Privado

en: Remove
gl: Quitar

en: Age
gl: Idade

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: None
gl: Ningún

en: Number
gl: Número

en: Password
gl: Contrasinal

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: none
gl: ningún

en: Top
gl: Superior

en: Add
gl: Engadir

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Icons
gl: Iconas

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: All
gl: Todo

en: Only site administrators can create new user accounts.
gl: Só os administradores do sitio poden crear novas contas de usuario.

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: State
gl: Estado

en: here
gl: aquí

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: External
gl: Externo

en: Both
gl: Ambos

en: Profile
gl: Perfil

en: Session closed for %name.
gl: Sesión pechada para %name.

en: Block name
gl: Nome do bloque

en: Right
gl: Dereita

en: address
gl: enderezo

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Token list
gl: Lista de símbolos.

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Category ID
gl: ID da categoría

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: locale
gl: localización

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
gl: return array(
      0 => array(@columns),
      // Normalmente desexará para aqui. Provea máis valores
      // se desexa que o seu 'valor predefinido' sexa multi-valudo:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Providers
gl: Proveedores

en: Profile URL
gl: URL do perfil

en: No items
gl: Sen elementos

en: Create a block
gl: Crear un bloque
