Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.7) - en to ru translation catalogue (70 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Private
ru: Приватный

en: Remove
ru: Удалить

en: Age
ru: Возраст

en: Description
ru: Описание

en: Public
ru: Общедоступный

en: Login
ru: Логин

en: None
ru: Нет

en: Number
ru: Число

en: Password
ru: Пароль

en: Country
ru: Страна

en: Weight
ru: Вес

en: Image
ru: Изображение

en: none
ru: нет

en: Top
ru: Вверху

en: Add
ru: Добавить

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Icons
ru: Иконки

en: Layout
ru: Макет

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: All
ru: Все

en: Only site administrators can create new user accounts.
ru: Только администраторы могут создавать новые учётные записи пользователей.

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: State
ru: Состояние

en: here
ru: здесь

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Log in
ru: Войти

en: External
ru: Внешний

en: Leaderboard
ru: Список лидеров

en: Both
ru: Оба

en: Profile
ru: Профиль

en: Session closed for %name.
ru: Для %name сессия закрыта.

en: City
ru: Город

en: Rules
ru: Правила

en: Gender
ru: Пол

en: Share
ru: Поделиться

en: Block name
ru: Название блока

en: Entity
ru: Сущность

en: Right
ru: Справа

en: Orientation
ru: Ориентация

en: address
ru: адрес

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Percentage
ru: Процент

en: Reset password
ru: Сброс пароля

en: User status
ru: Статус пользователя

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Category ID
ru: ID категории

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Friends
ru: Друзья

en: locale
ru: язык

en: Providers
ru: Поставщики

en: 7 Days
ru: 7 дней

en: Profile URL
ru: Ссылка на профиль

en: Reactions
ru: Реакции

en: No items
ru: Без элементов

en: Social Networks
ru: Соц. сети

en: languages
ru: языки

en: Create a block
ru: Создать блок

en: Achievements
ru: Достижения

en: Container ID
ru: ID контейнера

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Visual Editor
ru: Визуальный редактор
