Gigya - Social Infrastructure (7.x-6.6) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: user
lt: narys

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Private
lt: Privatus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Login
lt: Prisijungti

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: none
lt: joks

en: Top
lt: Viršus

en: Add
lt: Pridėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Email
lt: El. paštas

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: All
lt: Visi

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: State
lt: Etapas

en: here
lt: čia

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Log in
lt: Prisijungti

en: External
lt: Išorinis

en: Both
lt: Abu

en: Profile
lt: Profilis

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: City
lt: Miestas

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Entity
lt: Esybė

en: Right
lt: Dešinė

en: Percentage
lt: Procentas

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: locale
lt: lokalė

en: return array(
      0 => array(@columns),
      // You'll usually want to stop here. Provide more values
      // if you want your 'default value' to be multi-valued:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );
lt: return array(
      0 => array(@columns),
      //Paprastai jūs norite sustoti čia. Pateikite daugiau reikšmių
      //jei norite, kad 'įprasta reikšmė' būtų daugialypė:
      1 => array(@columns),
      2 => ...
    );

en: Action name
lt: Veiksmo pavadinimas

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?
