git (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Install
ar: تثبيت
