git (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Cancel
es: Cancelar

en: Servers
es: Servidores

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: View
es: Ver

en: Sync
es: Sincronización

en: User
es: Usuario

en: Install
es: Instalar

en: Server name
es: Nombre del servidor

en: Server
es: Servidor

en: Invalid
es: No válido

en: Add new server
es: Agregar nuevo servidor
