git (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Type
it: Tipo

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: View
it: Visualizza

en: Sync
it: Sincronizzate

en: User
it: Utente

en: Install
it: Installa

en: Server name
it: Nome server

en: Invalid
it: Scorretto
