git (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
