git (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afişează

en: User
ro: Utilizator

en: Install
ro: Instalare
