Glazed Free (7.x-2.52) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Content
id: Konten

en: Comments
id: Komentar

en: Center
id: Tengah

en: Help
id: Bantuan

en: Layout
id: Tata letak

en: Footer
id: Catatan kaki

en: By
id: Oleh

en: Text color
id: Warna teks

en: Navigation
id: Navigasi

en: Page Title
id: Judul Halaman

en: Content Bottom
id: Konten bawah

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Link color
id: Warna tautan

en: Green
id: Hijau

en: Secondary
id: Sekunder

en: Base color
id: Warna dasar

en: Typography
id: Tipografi

en: Footer background
id: Latar footer
