Glazed Free (7.x-2.600) - en to da translation catalogue (43 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Pages
da: Sider

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Center
da: Centreret

en: installed
da: installeret

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Help
da: Hjælp

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Bottom
da: Bund

en: Site name
da: Sitets navn

en: Footer
da: Sidefod

en: Height
da: Højde

en: By
da: Af

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Repeat
da: Gentag

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre

en: White
da: Hvid

en: Link color
da: Linkfarve

en: Fade in
da: Fade ind

en: Bold
da: Fed

en: Hide
da: Skjul

en: Green
da: Grøn

en: Blockquote
da: Blokcitat

en: Black
da: Sort

en: Fonts
da: Skrifttyper

en: Light
da: Lyst

en: Primary
da: Primær

en: Secondary
da: Sekundær

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Base color
da: Grundfarve

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Typography
da: Typografi

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Footer background
da: Footer baggrund

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Grid Settings
da: Indstillinger for grid

en: Override Global Settings
da: Tilsidesæt globale indstillinger
