Glazed Free (7.x-2.600) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Pages
ja: ページ

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Center
ja: 中央

en: Node ID
ja: ノードID

en: Help
ja: ヘルプ

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Top
ja: トップ

en: Layout
ja: レイアウト

en: Bottom
ja: ボトム

en: Site name
ja: サイト名

en: Footer
ja: フッター

en: Normal
ja: ノーマル

en: Height
ja: 高さ

en: Medium
ja: 中程度

en: Text color
ja: テキストの色

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Content Top
ja: コンテンツトップ

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Link color
ja: リンクの色

en: Fade in
ja: フェードイン

en: Bold
ja: ボールド

en: Hide
ja: 非表示

en: Green
ja: グリーン

en: Animation
ja: アニメーション

en: Blockquote
ja: ブロック引用

en: Black
ja: ブラック

en: Post date
ja: 投稿日

en: Base color
ja: ベースの色

en: Highlighted
ja: ハイライト

en: Footer background
ja: フッターの背景
