Glazed Free (7.x-2.600) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Content
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Center
lt: Centras

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: Normal
lt: Normalus

en: Height
lt: Aukštis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: By
lt: Sukūrė

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Hide
lt: Slėpti

en: Green
lt: Žalia

en: Black
lt: Juoda

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Light
lt: Šviesi

en: Cover
lt: Viršelis

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Footer background
lt: Poraštės fonas
