Glazed Free (7.x-2.600) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Pages
ur: صفحات

en: Content
ur: متن

en: Comments
ur: تبصرے

en: Site name
ur: سائٹ کا نام

en: Normal
ur: عمومی
