Glazed Free (7.x-2.601) - en to ca translation catalogue (39 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: Center
ca: Centre

en: Node ID
ca: ID del node

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Layout
ca: Disposició

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Site name
ca: Nom del lloc

en: Footer
ca: Peu

en: Height
ca: Alçada

en: Medium
ca: Mitjana

en: By
ca: Per

en: Text color
ca: Color del text

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Bold
ca: Negreta

en: Hide
ca: Oculta

en: Green
ca: Verd

en: Blockquote
ca: Bloc de cita

en: Black
ca: Negre

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Secondary
ca: Secundari

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Base color
ca: Color base

en: Highlighted
ca: Destacat

en: Footer background
ca: Fons del peu

en: Headings
ca: Capçaleres

en: Divider
ca: Divisor
