Glazed Free (7.x-2.601) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Center
ne: केन्द्र

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Footer
ne: फुटर

en: Normal
ne: साधारण

en: Height
ne: उचाई

en: Medium
ne: माध्यम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
