Glazed Free (7.x-2.601) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Pages
nl: Pagina's

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Center
nl: Gecentreerd

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Top
nl: Bovenaan

en: Layout
nl: Lay-out

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Footer
nl: Voet

en: Normal
nl: Normaal

en: Flash
nl: Flits

en: Height
nl: Hoogte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: By
nl: Door

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Theme Settings
nl: Thema-instellingen

en: Page Title
nl: Paginatitel

en: Content Bottom
nl: Onder inhoud

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: White
nl: Wit

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Bold
nl: Vet

en: Hide
nl: Verbergen

en: Green
nl: Groen

en: Animation
nl: Animatie

en: Blockquote
nl: Citaat

en: Black
nl: Zwart

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Light
nl: Licht

en: Cover
nl: Omslag

en: Primary
nl: Primair

en: Secondary
nl: Secundair

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Base color
nl: Basiskleur

en: Sidebar First
nl: Eerste zijbalk

en: Footer text
nl: Voettekst

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Right Center
nl: Rechtsmidden

en: Left Center
nl: Linksmidden

en: Typography
nl: Typographie

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Footer background
nl: Achtergrond voet

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: Sidebar Second
nl: Tweede zijbalk

en: Headings
nl: Koppen

en: Pulse
nl: Pulseren

en: Contain
nl: Bevatten

en: Center Bottom
nl: Centreer onder

en: Divider
nl: Scheiding

en: Theme defaults
nl: Standaardinstellingen voor thema's
