Glazed Free (7.x-2.601) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Content
sr: Садржај

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Text color
sr: Боја текста

en: Link color
sr: Боја линкова
