Glazed Free (7.x-2.600) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Center
ar: المركز

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Help
ar: المساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Layout
ar: التنسيق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Site name
ar: اسم الموقع

en: Footer
ar: التذييل

en: Normal
ar: طبيعي

en: Height
ar: الارتفاع

en: Medium
ar: متوسط

en: By
ar: بواسطة

en: Text color
ar: لون النص

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Hide
ar: إخفاء

en: Black
ar: أسود

en: Base color
ar: اللون الأساسي

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة
