Glazed Free (7.x-2.601) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Pages
az: Səhifələr

en: Hide
az: Gizlət
