Glazed Theme Helper (7.x-1.16) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Layout
ar: التنسيق

en: Header
ar: الترويسة

en: Width
ar: العرض

en: Position
ar: الوضع

en: Style
ar: نمط
