Glazed Theme Helper (7.x-1.16) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Layout
ro: Prezentare

en: Header
ro: Cap

en: Width
ro: Lățime

en: Position
ro: Poziţie

en: Style
ro: Stil
