Views Global Filter (7.x-1.13) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: view
az: görünüş

en: None
az: Yoxdur

en: - None -
az: - heç nə -

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: All
az: Hammısı

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Widget
az: Vidcet

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: User posted or commented
az: İstifadəçi göndərdi və ya şərh etdi
