Views Global Filter (7.x-1.8) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: View
ur: مشاہدہ کریں
