Views Global Filter (7.x-1.9) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: view
ml: കാണുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: View
ml: കാഴ്ച്ച
