Translations.com GlobalLink Connect (7.x-6.2) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Content
pl: Zawartość

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Last Updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Project
pl: Projekt

en: Go
pl: Idź

en: Reset
pl: Resetuj

en: Password
pl: Hasło

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Promoted
pl: Promowany

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: All
pl: Wszystko

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: String
pl: Napis

en: Show
pl: Pokaż

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Refine
pl: Uwzględnij

en: Undo
pl: Cofnij

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: Not Published
pl: Niepublikowane

en: Everything
pl: Wszystko

en: Any
pl: Dowolny

en: All languages
pl: Wszystkie języki

en: String contains
pl: Napis zawiera

en: English (provided by Drupal)
pl: Angielski (od Drupala)

en: Both translated and untranslated strings
pl: Zarówno przetłumaczone, jak i nieprzetłumaczone napisy

en: Only translated strings
pl: Tylko przetłumaczone napisy

en: Only untranslated strings
pl: Tylko nieprzetłumaczone napisy

en: All text groups
pl: Wszystkie kategorie tłumaczeń

en: No strings available.
pl: Brak napisów.

en: Submission
pl: Zgłoszenie

en: Current: @state
pl: Aktualny: @state
