Translations.com GlobalLink Connect (7.x-6.3) - en to da translation catalogue (40 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Content
da: Indhold

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Last Updated
da: Sidst opdateret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Project
da: Projekt

en: Go
da: Skift

en: Reset
da: Gendan

en: Password
da: Adgangskode

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Update
da: Opdatér

en: Add
da: Tilføj

en: Promoted
da: Forfremmet

en: Link Title
da: Link-titel

en: All
da: Alle

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: String
da: Tekst

en: Show
da: Vis

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: Refine
da: Forfin

en: Undo
da: Fortryd

en: Instructions
da: Vejledning

en: Sticky
da: Klæbrig

en: Content Type
da: Indholdstype

en: User Id
da: Bruger-ID

en: Any
da: Nogen

en: All languages
da: Alle sprog

en: String contains
da: Tekststreng indeholder

en: English (provided by Drupal)
da: Engelsk (stillet til rådighed af Drupal)

en: Both translated and untranslated strings
da: Både oversatte og uoversatte tekster

en: Only translated strings
da: Kun oversatte tekster

en: Only untranslated strings
da: Kun uoversatte tekster

en: All text groups
da: Alle tekstgrupper

en: No strings available.
da: Ingen tilgængelige tekststrenge.
