Translations.com GlobalLink Connect (7.x-6.6) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Language
az: Dil

en: Password
az: Parol

en: Show
az: Göstər
