Translations.com GlobalLink Connect (7.x-7.0) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Menu
ne: मेनु

en: Upload
ne: अपलोड

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Block
ne: ब्लक

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Clear
ne: सफा

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Bundle
ne: पोका

en: All languages
ne: सबै भाषाहरू
