Glossary (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enabled
lt: įjungta

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: none
lt: joks

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: General
lt: Bendras

en: normal
lt: normalus

en: minutes
lt: minutės

en: edit term
lt: redaguoti terminą

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: administer taxonomy
lt: administruoti sistematiką

en: access administration pages
lt: naudotis administravimo puslapiais

en: administer filters
lt: administruoti filtrus

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides
