Glossary (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Add term
ne: नयाँ शब्द थप्नुहोस्

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन
