Glossary (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: seconds
sr: секунди

en: Glossary
sr: Речник

en: Case sensitive
sr: Разликује велика и мала слова
