Glossary (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: enabled
ur: فعال

en: Operations
ur: معاملات

en: List
ur: فہرست

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Search
ur: تلاش

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Your search yielded no results
ur: آپ کی تلاش کے کوئی نتائیج حاصل نھی ھوے

en: Case sensitive
ur: حساس کیس
