Glossary (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: List
ml: പട്ടിക

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Search
ml: തിരയൂ

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
