GMap Module (7.x-2.10-rc3) - en to ja translation catalogue (48 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: None
ja: なし

en: Field
ja: フィールド

en: Default
ja: デフォルト

en: Blank
ja: 空白

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Sunday
ja: 日曜日

en: Monday
ja: 月曜日

en: Tuesday
ja: 火曜日

en: Wednesday
ja: 水曜日

en: Thursday
ja: 木曜日

en: Friday
ja: 金曜日

en: Saturday
ja: 土曜日

en: Filename
ja: ファイル名

en: Node
ja: ノード

en: Separator
ja: セパレーター

en: Points
ja: ポイント

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: Location
ja: 場所

en: Address
ja: 住所

en: Week
ja: 週

en: Argument
ja: 引数

en: Original
ja: オリジナル

en: Do nothing
ja: 何もしない

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Google Maps API Key
ja: GoogleマップAPIキー

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Features
ja: フィーチャー

en: User locations
ja: ユーザーの場所

en: Node settings
ja: ノードの設定

en: Alignment
ja: 位置揃え

en: White
ja: 白

en: Gray
ja: グレー

en: Relationship
ja: リレーションシップ

en: Green
ja: グリーン

en: Blue
ja: ブルー

en: Animation
ja: アニメーション

en: Route
ja: ルート

en: Do not use a relationship
ja: リレーションシップを使用しない

en: Yellow
ja: イエロー

en: Regenerate
ja: 再生成

en: Cluster
ja: クラスター
