GMap Module (7.x-2.11) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Remove
az: Çıxart

en: Enable
az: Qoşulub

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Blank
az: Yeni

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Filename
az: Fayl adı

en: Node
az: Material

en: Separator
az: Ayırıcı

en: User settings
az: İstifadəçi parametrləri

en: Location
az: Məkan

en: Argument
az: Arqument

en: Node settings
az: Nod parametrləri

en: Alignment
az: Nizamlama

en: White
az: Ağ

en: Gray
az: Boz

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Route
az: Marşrut

en: Do not use a relationship
az: Münasibətdən istifadə etməyin
