GMap Module (7.x-2.3) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: User settings
te: వాడుకరి అమరికలు

en: Drupal
te: డ్రూపల్

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Address
te: చిరునామా

en: Week
te: వారం

en: Blue
te: నీలం
