GMap Module (7.x-2.4-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Enable
ar: تفعيل

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Blank
ar: فارغ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Node
ar: العقدة

en: Separator
ar: فاصل

en: User settings
ar: إعدادات المستخدم

en: Drupal
ar: دروبال

en: Location
ar: الموضع

en: Address
ar: العنوان

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Argument
ar: وسيط

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Alignment
ar: المحاذاة

en: White
ar: أبيض

en: Gray
ar: رمادي

en: Relationship
ar: العلاقة

en: Blue
ar: أزرق

en: Route
ar: الطريق

en: Go to URL
ar: اذهب إلى المسار
