GMap Module (7.x-2.4) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: None
ca: Cap

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Blank
ca: Buit

en: Small
ca: Petit

en: Large
ca: Gran

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Separator
ca: Separador

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: Location
ca: Localització

en: Address
ca: Adreça

en: Week
ca: Setmana

en: Argument
ca: Paràmetre

en: Purpose
ca: Propòsit

en: Do nothing
ca: No facis res

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
ca: Desactiva l'us de la roda del ratolí per fer zoom al mapa.

en: Google Map Initialize
ca: Inicialització de Google Map

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'amplada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'alçada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
ca: El centre per defecte de les coordenades del mapa de Google,  la latitud i la longitud expressada en format decimal, separades per comes.

en: The default zoom level of a Google map.
ca: El nivell de zoom predeterminat del mapa de Google.

en: Page header
ca: Capçalera de la pàgina

en: Page footer
ca: Peu de la pàgina

en: Node settings
ca: Paràmetres del node

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Alignment
ca: Alineació

en: White
ca: Blanc

en: Gray
ca: Gris

en: Relationship
ca: Relació

en: Green
ca: Verd

en: Blue
ca: Blau

en: Route
ca: Ruta

en: Do not use a relationship
ca: No utilitzis una relació

en: Yellow
ca: Groc

en: Data Source
ca: Origen de dades

en: Choose latitude and longitude fields
ca: Escull camps de latitud i longitud

en: Latitude field
ca: Camp de latitud

en: Format must be degrees decimal.
ca: El format ha de ser amb decimals de grau

en: Longitude field
ca: Camp de longitud

en: Marker handling
ca: Gestió de marcadors
